Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Kallos Maska do włoasów Crema al Latte. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Kallos Maska do włoasów Crema al Latte. Pokaż wszystkie posty

niedziela, 19 stycznia 2014

Kallos Crema al Latte (Mleczna odżywka kremowa do włosów) PRZEREKLAMOWANA







Cały internet zachwyca sie Kallos Crema al Latte od jakiś paru lat. Wiec i ja musiałam spróbować.

ZALETY:
-tania
-fajna konsystencja
-rzeczywiście nadaje filtr dzięki któremu włosy są miękkie i ładnie się rozczesują

WADY:
-zapach niby przyjemny ale za 3 nałożeniem juz nie mogłam sie doczekać kiedy spłucze
-nie widze regeneracji włosów

Oceniam ja jako przeciętną. wiele lepsze wg mnie sa odżywki LORYS (niektóre) która sa tez w dużym opakowaniu i przystępnej cenie ---> recencje LORYS kliknij TU.I ostatnio też kupiłam maskę miodową BEAUTY FORMULAS która ma takie same własciwości jak Kallos a przy tym pachnie super ----> Recezja maski  kliknij TU


Moja ocena:    3/5 ♥♥♥♥♥  PRZECIETNIAK
Ocena wizaz:   4,3/5 ♥♥♥ KLIK

Skład: Aqua, Cetearyl Alcohol, Methosulfate, Parfum, Phenoxyethanol, Methyldibromo Glutaronitrile, Hydroxypropyltrimonium Hydrolized Casein, Citric Acid, Hydrolized Milk Protein, Methylchloroisothiazolinone, Sodium Cocoyl Glutamate, Methylisothiazolinone.



Cena: ok 10zł / 1 litr